W tak prestiżowych krajowych rozgrywkach zagra po raz drugi – swój debiut miał w roku ubiegłym, gdzie choć zajął 8 miejsce pokazał się z bardzo dobrej strony pokonując m.in. arcymistrza Bartosza Soćko czy arcymistrza Grzegorza Gajewskiego. Posiada tytuł mistrza międzynarodowego i aktualnie legitymuje się rankingiem 2513, co sprawia, że jest numerem 1 na polskiej liście rankingowej wśród mistrzów międzynarodowych i juniorów do lat 20 w kraju.

W ostatnich latach dwukrotnie stawał na najniższym stopniu podium na Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów (2017 do lat 16, a w 2018 do lat 18).

W swoim dorobku ma 2 złote medale Mistrzostw Polski Juniorów oraz jeden brązowy. Jest multimedalistą Mistrzostw Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych.

W 2017 roku zdobył 1 miejsce w Mariańskich Łaźniach (Marienbad B3), jak również w Górze Świętej Anny. Natomiast w 2018 roku wygrał turniej w Krakowie – CRACOVIA (Open A) oraz uplasował się na 2 miejscu w Graz Open.  Zdobył 2 miejsce w XXX Międzynarodowym Festiwalu Szachowym Cracovia rozgrywanym na przełomie 2019/2020 w Krakowie.